
Čini se da Samsung priprema crnu verziju svog Samsung Galaxy Note II telefona. Vjerovalo se da Samsung neće biti spreman da objavi ovo ‘crno’ izdanje sve do Mobile World Congres-a u Barseloni u februaru 2013. godine, ali pošto bi ovu objavu mogla zasjeniti eventulna objava oko Samsung Galaxy S4, pitanje je šta će se desiti. Poznato je da objave oko novih boja telefona, obično ne prati nikakva velika parada, pa je moguće da će u isto vrijeme objaviti i oba telefona.
Najveće pitanje je gdje će Samsung objaviti Samsung Galaxy Note II crnu verziju telefona? Da li će možda uz novu crnu verziju doći i neko proširenje u vidu kapaciteta memorije, jer korisnici nisu zadovoljni sa verzijom od 16 GB. Sasvim je sigurno da bi korisnici bili srećni ako bi nova verzija imala 32 GB ili čak 64 GB interne memorije. Naravno, tu je mogućnost korištenja SD kartice, ali što više interne memorije, to bolje.


















